Tvättställsskåp INR Grand ClassicBredd: 800 mm, Premium White
14 890 kr
11 912 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
800 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Grand Classic
Bredd: 800 mm, Premium White
11 912 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Grand Classic från INR är ett stilrent tvättställsskåp i klassisk design med ramluckor på lådorna. Badrumsskåpet har två lådor med mjukstängning och fullutdrag och det medföljer dessutom två Organizers som är lådinredning i exklusiv vitpigmenterad ek och svartborstad aluminium för att du enklare ska kunna organisera dina prylar (Organizern är 10 cm bred och lika djup som möbeln). Båda lådorna har grå antiglidmattor. Detta skåp levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Det levereras utan tvättställ, grepplist och blandare.
Varumärke
INRBeskrivning
Tvättställsskåp Grand Classic från INR är ett stilrent tvättställsskåp i klassisk design med ramluckor på lådorna. Badrumsskåpet har två lådor med mjukstängning och fullutdrag och det medföljer dessutom två Organizers som är lådinredning i exklusiv vitpigmenterad ek och svartborstad aluminium för att du enklare ska kunna organisera dina prylar (Organizern är 10 cm bred och lika djup som möbeln). Båda lådorna har grå antiglidmattor. Detta skåp levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Det levereras utan tvättställ, grepplist och blandare.
Komplettera tvättställsskåpet med tvättställ, handtag/knopp, blandare, bottenventil, eluttag, vattenlås och underbelysning. Du kan dessutom välja till Push Tipmatic-beslag som är en pushopen-funktion som ger ett modernt intryck och gör att du inte behöver komplettera med handtag.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 334815 |
| Serie | Grand |
| Färg | Premium White |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 570 mm |
| Djup | 450 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | Matt |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| Material | MDF |
| Låda | Ja |
| EAN-nr | 7340123920865 |
