Tvättställsskåp INR Grand Solid med 2 LådorBredd: 1000 mm, Black Oak
17 390 kr
14 434 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Black Oak
Bredd:
996 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Grand Solid med 2 Lådor
Bredd: 1000 mm, Black Oak
14 434 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp INR Grand Solid är ett modernt tvättställsskåp i stilren design. Detta tvättställsskåp har två lådor med mjukstängning och fullutdrag och det medföljer dessutom två Organizers som är lådinredning i exklusiv vitpigmenterad ek och svartborstad aluminium för att du enklare ska kunna organisera dina prylar (Organizern är 10 cm bred och lika djup som möbeln). Båda lådorna levereras med grå antiglidmattor. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Kommoden kommer utan tvättställ, handtag och blandare.
Varumärke
INRBeskrivning
Tvättställsskåp INR Grand Solid är ett modernt tvättställsskåp i stilren design. Detta tvättställsskåp har två lådor med mjukstängning och fullutdrag och det medföljer dessutom två Organizers som är lådinredning i exklusiv vitpigmenterad ek och svartborstad aluminium för att du enklare ska kunna organisera dina prylar (Organizern är 10 cm bred och lika djup som möbeln). Båda lådorna levereras med grå antiglidmattor. Skåpet levereras färdigmonterat med 15 års garanti och har en ytbehandling, TX Top Extreme, som är en yta speciellt utformad för badrumsmöbler eftersom den ger en mycket större fukttålighet och stöttålighet. Kommoden kommer utan tvättställ, handtag och blandare.
Komplettera tvättställsskåpet med tvättställ, handtag/knopp, blandare, bottenventil, eluttag, vattenlås och underbelysning. Du kan dessutom välja till Push Tipmatic-beslag som är en pushopen-funktion som ger ett modernt intryck och gör att du inte behöver komplettera med handtag.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 334939 |
| Serie | Grand |
| Färg | Black Oak |
| Bredd | 996 mm |
| Höjd | 570 mm |
| Djup | 450 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | Matt |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Ytbehandling | TX Top Extreme™ |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| EAN-nr | 7340123920902 |

