Tvättställsskåp Macro Design Crown Plain Light 14Bredd 800 mm, Svart Ek, Push Open
Rek. pris 21 085 kr
15 810 kr
14 765 krSänkt pris!Spara 1 045 kr
Vald variant
Färg:
Svart Ek
Bredd:
800 mm
Handtag:
Push Open
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Crown Plain Light 14
Bredd 800 mm, Svart Ek, Push Open
14 765 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med en slät lådfront. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 14 som är tillverkat i porslin och är 14 mm högt. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med en slät lådfront. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 14 som är tillverkat i porslin och är 14 mm högt. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Tvättställsskåpet levereras med en lyxig och flexibel lådinredning i den översta lådan som ger en god överblick. Önskas även lådinredning till den nedersta lådan så finns det att köpa till. Utrustad med en patentsökt monteringsskena för enkel montering. Skåpet är tillverkat i hållbart material som är anpassat för våtutrymmen.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FSK80SPOL14 |
| Serie | Crown |
| Färg | Svart Ek |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 545 mm |
| Djup | 450 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Push Open |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Material | Ekfanér |
| Hål för Blandare | Ja |
| Front | Slät |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| RSK-nr | 8913309 |
| EAN-nr | 7332512128495 |



