Tvättställsskåp Macro Design Crown Ramlucka Light 14Bredd 1000 mm, Svart Ek, Rundad kant
24 045 kr
16 830 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart Ek
Bredd:
1000 mm
Kant:
Rund
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Crown Ramlucka Light 14
Bredd 1000 mm, Svart Ek, Rundad kant
16 830 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med ramlucka där du väljer rak eller rundad kant. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 14 som är tillverkat i porslin och är 14 mm högt. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med ramlucka där du väljer rak eller rundad kant. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 14 som är tillverkat i porslin och är 14 mm högt. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Tvättställsskåpet levereras med en lyxig och flexibel lådinredning i den översta lådan som ger en god överblick. Önskas även lådinredning till den nedersta lådan så finns det att köpa till. Utrustad med en patentsökt monteringsskena för enkel montering. Skåpet är tillverkat i hållbart material som är anpassat för våtutrymmen.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FSK100SSL14 |
| Serie | Crown |
| Färg | Svart Ek |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 545 mm |
| Djup | 450 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Kant | Rund |
| Material | Massiv Ek |
| Hål för Blandare | Ja |
| Front | Ram |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| RSK-nr | 8913243 |
| EAN-nr | 7332512127894 |



