Tvättställsskåp Macro Design Crown Ramlucka Light 70
fr.8 780 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Crown Ramlucka Light 70
8 780 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med ramlucka där du väljer rak eller rundad kant. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 70 som är tillverkat i porslin och är rymligt med sitt djup på 70 mm. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med ramlucka där du väljer rak eller rundad kant. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 70 som är tillverkat i porslin och är rymligt med sitt djup på 70 mm. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Utrustad med en patentsökt monteringsskena för enkel montering. Skåpet är tillverkat i hållbart material som är anpassat för våtutrymmen.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Lådbelysning finns endast till bredd 600 mm, ej till bredd 450 mm.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Lådbelysning finns endast till bredd 600 mm, ej till bredd 450 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FSK4535VFLM |
| Serie | Crown |
| Färg | Antracitgrå, Beige, Brun Ask, Ljus Ek, Svart Ek, Vit |
| Bredd | 450, 600 mm |
| Höjd | 545 mm |
| Djup | 350 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Front | Ram |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Kant | Rak, Rund |
| Material | Fukttrögt trä, Massiv Ek |



