Tvättställsskåp Macro Design Crown Ramlucka Light 8Bredd 600 mm, Ljus Ek, Rundad kant
18 585 kr
13 010 krSpara 30 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Ljus Ek
Bredd:
600 mm
Kant:
Rund
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Crown Ramlucka Light 8
Bredd 600 mm, Ljus Ek, Rundad kant
13 010 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med ramlucka där du väljer rak eller rundad kant. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 8 som är tillverkat i porslin och är 8 mm högt. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med ramlucka där du väljer rak eller rundad kant. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 8 som är tillverkat i porslin och är 8 mm högt. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Tvättställsskåpet levereras med en lyxig och flexibel lådinredning i den översta lådan som ger en god överblick. Önskas även lådinredning till den nedersta lådan så finns det att köpa till. Utrustad med en patentsökt monteringsskena för enkel montering. Skåpet är tillverkat i hållbart material som är anpassat för våtutrymmen.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | FSK60ESL8 |
| Serie | Crown |
| Färg | Ljus Ek |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 545 mm |
| Djup | 450 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Kant | Rund |
| Front | Ram |
| Material | Massiv Ek |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vattenlås | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| RSK-nr | 8913394 |
| EAN-nr | 7332512132102 |



