Tvättställsskåp Noro CitySoft Grå, Bredd: 1000 mm
Rek. pris 9 495 kr
7 595 kr
6 746 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå
Bredd:
1000 mm

City
Soft Grå, Bredd: 1000 mm
6 746 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Noro City är en badrumsmöbel som håller en enhetlig och funktionell design rakt genom. City har ett stort urval av bredder, färger och detaljer som enkelt kan anpassas för just ditt badrum.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställsskåp Noro City är en badrumsmöbel som håller en enhetlig och funktionell design rakt genom. City har ett stort urval av bredder, färger och detaljer som enkelt kan anpassas för just ditt badrum.
Skötselråd
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Noros möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av Noros möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Noros möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av Noros möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320063 |
| Serie | City |
| Färg | Grå |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 535 mm |
| Djup | 453 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | Matt |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| RSK-nr | 8907713 |
| EAN-nr | 7340032429220 |

