Tvättställsskåp Noro Fix Trend
fr.2 495 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Fix Trend
2 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Noro Fix Trend är en modern och smidig badrumsmöbel för den mindre badrummet med tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Lådorna är utrustade med självstängande lådskenor och Soft Close-funktion. Blandare, bottenventil och vattenlås ingår ej.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställsskåp Noro Fix Trend är en modern och smidig badrumsmöbel för den mindre badrummet med tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Lådorna är utrustade med självstängande lådskenor och Soft Close-funktion. Blandare, bottenventil och vattenlås ingår ej.
Tvättställsskåpet levereras utan bottenventil och vattenlås och det levereras monterat.
OBS! Handtag ingår EJ och måste köpas som tillval
OBS! Handtag ingår EJ och måste köpas som tillval
Dokument
Recensioner
MagnusVerifierad köpare
för 5 månader sedanFint litet badrumsskåp med handfat. motsvara alla förväntningar jag hade enligt bilder och beskrivning. Hade dock önskat att själv "hon" i handfatet var lite mindre. Ser egentligen ingen anledning varför den måste vara så bred. Och då hade man kunna haft en liten, plan avlastningsyta på sidorna istället.
TTVerifierad köpare
för 5 månader sedanPerfekt o nöjd👍
HjVerifierad köpare
för 5 år sedanPassar utmärkt i mitt litet badrum
Daryoush AVerifierad köpare
för 5 år sedanKristina FVerifierad köpare
för 6 år sedanDen är fin och passar i små badrum. Modern
+ Passar utmärkt i liten badrum
Sten-Ove AVerifierad köpare
för 7 år sedanSnyggt skåp som passar väldigt bra i mindre toalett
RonnieVerifierad köpare
för 8 år sedanEtt litet tvättställ som dock rymmer mycket! Ett bra val till lilla badrummet!
Josefin SVerifierad köpare
för 8 år sedanAllt är bra bortsett från att den vita färgen är lite gulaktig
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 1314N |
| Serie | Fix Trend |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 420, 560 mm |
| Höjd | 500, 515 mm |
| Djup | 320 mm |
| Tvättställ | Enkel, Ja |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Yta | Matt |
| Placering Tvättställ | Centrerad, Centrerat |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Bottenventil | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 320411, 320412, 320413 |
| Material | MDF |
| Mjukstängande | Ja |
