Tvättställsskåp Noro Fix TrendVit
6 420 kr
4 815 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
560 mm
Höjd:
515 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Fix Trend
Vit
4 815 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Noro Fix Trend är en modern och smidig badrumsmöbel för den mindre badrummet med tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Lådorna är utrustade med självstängande lådskenor och Soft Close-funktion. Blandare, bottenventil och vattenlås ingår ej.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställsskåp Noro Fix Trend är en modern och smidig badrumsmöbel för den mindre badrummet med tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Lådorna är utrustade med självstängande lådskenor och Soft Close-funktion. Blandare, bottenventil och vattenlås ingår ej.
.OBS! Handtag ingår EJ och måste köpas som tillval.
Skötselråd
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Noros möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av Noros möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
Skötselråd
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Noros möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av Noros möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
Dokument
Recensioner
MagnusVerifierad köpare
för 5 månader sedanFint litet badrumsskåp med handfat. motsvara alla förväntningar jag hade enligt bilder och beskrivning. Hade dock önskat att själv "hon" i handfatet var lite mindre. Ser egentligen ingen anledning varför den måste vara så bred. Och då hade man kunna haft en liten, plan avlastningsyta på sidorna istället.
TTVerifierad köpare
för 5 månader sedanPerfekt o nöjd👍
HjVerifierad köpare
för 5 år sedanPassar utmärkt i mitt litet badrum
Daryoush AVerifierad köpare
för 5 år sedanKristina FVerifierad köpare
för 6 år sedanDen är fin och passar i små badrum. Modern
+ Passar utmärkt i liten badrum
Sten-Ove AVerifierad köpare
för 7 år sedanSnyggt skåp som passar väldigt bra i mindre toalett
RonnieVerifierad köpare
för 8 år sedanEtt litet tvättställ som dock rymmer mycket! Ett bra val till lilla badrummet!
Josefin SVerifierad köpare
för 8 år sedanAllt är bra bortsett från att den vita färgen är lite gulaktig
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 1314 |
| Serie | Fix Trend |
| Färg | Vit |
| Bredd | 560 mm |
| Höjd | 515 mm |
| Djup | 320 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Yta | Matt |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Bottenventil | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| RSK-nr | 8972852 |
| EAN-nr | 7340032413144 |




