Tvättställsskåp Noro VogueMatt Vit, Bredd: 1000 mm
Rek. pris 8 995 kr
6 746 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
1000 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Vogue
Matt Vit, Bredd: 1000 mm
6 746 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Noro Vogue är ett modernt skåp i klassisk formgivning med en touch av Art déco som möter framtidens teknik. Här har det lagts en extra tanke på detaljerna med en tunn och elegant ram på lådfronterna, som sätter stilen till ditt badrum.
Varumärke
NoroBeskrivning
Tvättställsskåp Noro Vogue är ett modernt skåp i klassisk formgivning med en touch av Art déco som möter framtidens teknik. Här har det lagts en extra tanke på detaljerna med en tunn och elegant ram på lådfronterna, som sätter stilen till ditt badrum.
Skötselråd
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Noros möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av Noros möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Noros möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av Noros möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 320023 |
| Serie | Vogue |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 535 mm |
| Djup | 453 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | Matt |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Stil | Modern |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| RSK-nr | 8907693 |
| EAN-nr | 7340032429060 |


