Tvättställsskåp Nortiq VenedigBredd: 600 mm, Mattsvart
Rek. pris 4 059 kr
2 815 kr
2 393 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Bredd:
600 mm

Venedig
Bredd: 600 mm, Mattsvart
2 393 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Nortiq Venedig är en modern och elegant kommod för ditt badrum som passar till Nortiqs badrumsmöbler i samma serie. Badrumsmöbler i Venedig kombinerar skönhet och funktionalitet och är den idealiska lösningen för en snygg och praktisk badrumsmiljö.
Varumärke
NortiqBeskrivning
Tvättställsskåp Nortiq Venedig är en modern och elegant kommod för ditt badrum som passar till Nortiqs badrumsmöbler i samma serie. Badrumsmöbler i Venedig kombinerar skönhet och funktionalitet och är den idealiska lösningen för en snygg och praktisk badrumsmiljö.
Möblerna uppvisar snygga kanter, vilket ger en skarp och modern look. De integrerade handtagen i lådorna skapar också ett strömlinjeformat utseende, och de två rymliga lådorna är utrustade med soft close-funktion för tyst och skonsam stängning. Lådorna har även fullt utdrag. Venedig levereras färdigmonterad och har justerbara upphängningsbeslag som gör monteringen enkel och upphängningen lätt att anpassa.
Finns att köpa i olika färger, ytor och storlekar. Komplettera med tvättställsblandare, sidoskåp och tvättställ.
Rengöring
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Nortiqs möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Finns att köpa i olika färger, ytor och storlekar. Komplettera med tvättställsblandare, sidoskåp och tvättställ.
Rengöring
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Nortiqs möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Egenskaper
| Varumärke | Nortiq |
| Art.Nr. | 500712 |
| Serie | Venedig |
| Färg | Matt Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Djup | 475 mm |
| Yta | Matt |
| Handtag | Ja |
| Vikt | 15 kg |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Material | MDF |
| Låda | Ja |
| Mjukstängande | Ja |
| Antal lådor | 2 |
| EAN-nr | 5708705007120 |


