Tvättställsskåp Swebad Hemavan 120 cm
fr.0 kr

Hemavan 120 cm
0 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Swebad Hemavan är ett elegant och modernt tvättställsskåp där modern minimalistisk design kombineras med praktiska förvaringslösningar. Det levereras med ett tvättställ som är gjort i Solid surface. Blandare ingår inte, köps separat!
Varumärke
SwebadBeskrivning
Tvättställsskåp Swebad Hemavan är ett elegant och modernt tvättställsskåp där modern minimalistisk design kombineras med praktiska förvaringslösningar. Det levereras med ett tvättställ som är gjort i Solid surface. Blandare ingår inte, köps separat!
OBS! Innan köp måste du välja färg på ditt tvättställsskåp, finns som val under tillval.
Hemavans möbler finns i olika färger, mått och kombinationer. Kontrollera skissen under bilder för att säkerställa att rätt val av utförande är gjort. Möblerna levereras monterade.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Hemavans möbler finns i olika färger, mått och kombinationer. Kontrollera skissen under bilder för att säkerställa att rätt val av utförande är gjort. Möblerna levereras monterade.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Serie | Hemavan |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1205 mm |
| Höjd | 624 mm |
| Djup | 497 mm |
| Material Tvättställ | Solid Surface |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Bottenventil | Ja |
| Toppskiva | Nej |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Antal lådor | 2 |
| Hål för Blandare | Ja |





