Tvättställsskåp Swebad Vemdalen80 cm, Vit/Ek
18 050 kr
Vald variant
Färg:
Vit/Ek
Bredd:
805 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Vemdalen
80 cm, Vit/Ek
18 050 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställsskåp Swebad Vemdalen är ett elegant och modernt tvättställsskåp som utmärker sig med sina dekorativa skåror, stilrena handtag och exklusiva färgkombinationer. Handfatet är gjort i Solid surface.
Varumärke
SwebadBeskrivning
Tvättställsskåp Swebad Vemdalen är ett elegant och modernt tvättställsskåp som utmärker sig med sina dekorativa skåror, stilrena handtag och exklusiva färgkombinationer. Handfatet är gjort i Solid surface.
Du kan välja mellan olika färger eller kombinera ek med målad yta. Du kan kombinera möbeln med sidoskåp och ben. Möblerna levereras monterade.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmeddel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
| Belysning | Nej |
| Serie | Vemdalen |
| Färg | Vit/Ek |
| Bredd | 805 mm |
| Höjd | 660 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Material Tvättställ | Solid Surface |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Djup | 470 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Ja |
| Toppskiva | Nej |
| Vattenlås | Ja |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal lådor | 2 |


