Tvättställsskåp Vedum Flow 1000 med 2 LådorVit, med Eluttag
12 903 kr
Vald variant
Färg:
Vit
Eluttag:
Ja
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Flow 1000 med 2 Lådor
Vit, med Eluttag
12 903 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Vedum Flow är ett stilrent tvättställsskåp med fullutdragslåda med dämpning och fasad greppkant. Lådindelning Mejram och gummimatta ingår.
Varumärke
VedumBeskrivning
Tvättställsskåp Vedum Flow är ett stilrent tvättställsskåp med fullutdragslåda med dämpning och fasad greppkant. Lådindelning Mejram och gummimatta ingår.
Komplettera tvättställsskåpet med tvättställ och blandare.
Tvättställsskåpet är svensktillverkat och levereras färdigmonterat och transportförpackat från fabrik med upphängningsanvisning och borrmall för handtag. För att få en stark och säker upphängning är alla skåp försedda med praktiska upphängningsskenor.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Tvättställsskåpet är svensktillverkat och levereras färdigmonterat och transportförpackat från fabrik med upphängningsanvisning och borrmall för handtag. För att få en stark och säker upphängning är alla skåp försedda med praktiska upphängningsskenor.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 51230100U |
| Serie | Flow |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 672 mm |
| Djup | 478 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| EAN-nr | 7332936071780 |
