Tvättställsskåp Vedum Flow 500 med 1 LuckaVit, Höger
3 305 kr
Vald variant
Färg:
Vit
Hängning:
Höger
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
tvättställTVÄTTSTÄLL FLOW 500 TS EC BxD: 500x325 mm, Placering av tvättställ: Centrerat
3 790 kr
Flow 500 med 1 Lucka
Vit, Höger
3 305 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Vedum Flow med en lucka och pushöppning är ett stilrent tvättställsskåp i modern design. Flow är en uttrycksfull serie som karakteriseras av rena linjer och harmoniska proportioner.
Varumärke
VedumBeskrivning
Tvättställsskåp Vedum Flow med en lucka och pushöppning är ett stilrent tvättställsskåp i modern design. Flow är en uttrycksfull serie som karakteriseras av rena linjer och harmoniska proportioner.
OBS! Komplettera ditt tvättställsskåp med tvättställ och blandare.
Badrumsserien Flow från Vedum är en uttrycksfull serie med rena linjer och harmoniska proportioner. Flow en serie för dig som sätter värde på genomtänkta inredningsdetaljer och personlig design.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Badrumsserien Flow från Vedum är en uttrycksfull serie med rena linjer och harmoniska proportioner. Flow en serie för dig som sätter värde på genomtänkta inredningsdetaljer och personlig design.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 510770502 |
| Serie | Flow |
| Färg | Vit |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 337 mm |
| Djup | 285 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Hängning | Höger |
| Låda | Nej |
| EAN-nr | 7332936071162 |

