Tvättställsskåp Vedum Flow 600x478 med 2 LådorBrun Ek, utan Eluttag
9 682 kr
Vald variant
Färg:
Brun Ek
Eluttag:
Nej
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Flow 600x478 med 2 Lådor
Brun Ek, utan Eluttag
9 682 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Vedum Flow är ett stilrent tvättställsskåp med fullutdragslåda med dämpning och fasad greppkant. Lådindelning Mejram och gummimatta ingår.
Varumärke
VedumBeskrivning
Tvättställsskåp Vedum Flow är ett stilrent tvättställsskåp med fullutdragslåda med dämpning och fasad greppkant. Lådindelning Mejram och gummimatta ingår.
Komplettera tvättställsskåpet med tvättställ och blandare.
Tvättställsskåpet är svensktillverkat och levereras färdigmonterat och transportförpackat från fabrik med upphängningsanvisning och borrmall för handtag. För att få en stark och säker upphängning är alla skåp försedda med praktiska upphängningsskenor.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Tvättställsskåpet är svensktillverkat och levereras färdigmonterat och transportförpackat från fabrik med upphängningsanvisning och borrmall för handtag. För att få en stark och säker upphängning är alla skåp försedda med praktiska upphängningsskenor.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 51234060 |
| Serie | Flow |
| Färg | Brun Ek |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 672 mm |
| Djup | 478 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Belysning | Nej |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| EAN-nr | 7332936065932 |


