Badrumsmatta Kleine Wolke Cloud
fr.455 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Cloud
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumsmatta Kleine Wolke Cloud i 100% polyester har en extremt mjuk lugg och en effektfull böljande look. Undersidan har halkskydd och är anpassad för golvvärme.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Cloud i 100% polyester har en extremt mjuk lugg och en effektfull böljande look. Undersidan har halkskydd och är anpassad för golvvärme.
Välj mellan olika färger och storlekar.
Instruktioner
Tvätta din badrumsmatta i maskin vid 40 grader och torktumla gärna. Använd kulörtvättmedel vid tvätt.
Instruktioner
Tvätta din badrumsmatta i maskin vid 40 grader och torktumla gärna. Använd kulörtvättmedel vid tvätt.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Mått | 50x60, 60x90, 70x120 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Serie | Cloud |
| Typ | Badrumsmatta |
| Färg | Grå, Grön, Silke, Svart |
| Längd | 60, 90, 120 cm |
| Bredd | 50, 60, 70 cm |
| Vikt | 1, 0,7, 1,5 kg |
