Badrumsmatta Kleine Wolke Cubetto Fyrkantig Flerfärgad
Rek. pris 1 815 kr
fr.1 210 kr
Se priset!
Välj variant

Cubetto Fyrkantig Flerfärgad
1 210 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumsmatta Kleine Wolke Cubetto Fyrkantig Flerfärgad
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Cubetto Fyrkantig Flerfärgad
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Utförande: Fyrkantig
Mönster: Rutig
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Recensioner
Carita ÅVerifierad köpare
för 2 månader sedanBadrumsmattan är skön att kliva på, en fin färgklick i badrummet, förra exemplaret har tjänat mig i närmare 20 år, finns numera på balkongen, så glad att jag hittade en ny.
+ Vacker och hållbar
- Lite dyr….
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Mått | 120x75, 60x60, 90x65 cm |
| Typ | Badrumsmatta |
| Material | Akryl |
| Serie | Cubetto |
| Mönster | Rutig |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 60, 65, 75 cm |
| Längd | 60, 90, 120 cm |
| Form | Fyrkantig, Rektangulär |

