Badrumsmatta Kleine Wolke Kansas60x90 cm, Natur
Rek. pris 873 kr
589 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Natur
Mått (cm):
90x60

Kansas
60x90 cm, Natur
589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Kansas i 100% Bomull.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida. Halkskyddad med naturlatex. Bör ej läggas på nylagda pvc golv pga risk för missfärgning. Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Lugghöjd: 14mm
Lugghöjd: 14mm
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 4018202519 |
| Mått | 90x60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 90 cm |
| Färg | Natur |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Tjocklek | 16 mm |
| Material | Bomull |
| Serie | Kansas |
| Mönster | Enfärgad |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 4004478219922 |

