Badrumsmatta Kleine Wolke MalenaGrön, 50x60 cm
871 kr
Vald variant
Färg:
Grön
Mått (cm):
50x60

Malena
Grön, 50x60 cm
871 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumsmatta Kleine Wolke Malena i 100% polyakryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme. Välj mellan olika färger och storlekar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Malena i 100% polyakryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme. Välj mellan olika färger och storlekar.
Instruktioner
Tvätta din badrumsmatta i maskin 40 grader och torktumla gärna. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita badrumsmattor.
Tvätta din badrumsmatta i maskin 40 grader och torktumla gärna. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita badrumsmattor.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 7543633433 |
| Mått | 50x60 cm |
| Färg | Grön |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Vikt | 0,62 kg |
| Material | 100% Akryl |
| Serie | Malena |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| EAN-nr | 4004478340190 |
