Badrumsmatta Kleine Wolke Miami
Rek. pris 460 kr
fr.369 kr
Se priset!
Välj variant

Miami
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumsmatta Miami från Kleine Wolke är gjord av 100% Polyacryl och har en halkskyddad baksida. Denna matta tål golvvärme och tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Miami från Kleine Wolke är gjord av 100% Polyacryl och har en halkskyddad baksida. Denna matta tål golvvärme och tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Lugghöjd: 15mm
Lugghöjd: 15mm
Recensioner
Lena MVerifierad köpare
för 2 år sedanFärgen är snygg.
Jelena TVerifierad köpare
för 4 år sedanIngerVerifierad köpare
för 5 år sedanJag valde den för att det inte finns så många att välja på i mindre storlekar och självklart för att jag tyckte den såg trevlig ut! Dock visade det sig att jag kunde nog ha valt en ngt större men den funkar! Sen blev jag nog lite lite lurad av bilden på mattan för jag uppfattade mattan som något tjockare än den är men som sagt fullt ok ändå! Hade den varit ngt tjockare så hade det blivit fem stjärnor!
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Mått | 115x65, 60x50, 90x60 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Polyakryl |
| Form | Rektangulär |
| Serie | Miami |
| Mönster | Mönstrad |
| Tjocklek | 15 mm |
| Färg | Beige, Grå, Mint |
| Längd | 60, 90, 115 cm |
| Bredd | 50, 60, 65 cm |
