Badrumsmatta Kleine Wolke OceanGrön, 60x100 cm
1 032 kr
Vald variant
Färg:
Grön
Mått (cm):
60x100

Ocean
Grön, 60x100 cm
1 032 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumsmatta Ocean i 100% polyakryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme. Välj mellan olika färger och storlekar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Ocean i 100% polyakryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme. Välj mellan olika färger och storlekar.
Tvätta din badrumsmatta i maskin på 40 grader och torktumla gärna. Använd kulörtvättmedel vid tvätt, detta gäller även vita badrumsmattor.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 2322685360 |
| Mått | 60x100 cm |
| Färg | Grön |
| Längd | 100 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Vikt | 1 kg |
| Material | 100% Akryl |
| Serie | Ocean |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| EAN-nr | 4004321395308 |

