Badrumsmatta Kleine Wolke RelaxRöd, 120x70 cm
Rek. pris 2 070 kr
1 699 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Röd
Mått (cm):
120x70

Relax
Röd, 120x70 cm
1 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Tram i 100% akryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Lugghöjd: 30mm
Lugghöjd: 30mm
Recensioner
CarinaVerifierad köpare
för 0 månader sedanSnygg och mjuk ,lyxig
+ flott
- Finns ej
Charlotta KVerifierad köpare
för 3 månader sedanUnderbar tjock kvalitet! Har haft en rund o samma märke i 20 år som fortfarande är lika fin.
+ Tjock o mjuk matta
Irene AVerifierad köpare
för 2 år sedanGillar blått och passar perfekt där den nu huserar. Snabb leverans Tack
DagVerifierad köpare
för 4 år sedanKöpte denna till toalettrummet eftersom vi sedan länge har en likadan i badrummet och vet att den är mycket bra.
Jim OVerifierad köpare
för 6 år sedanHärligt mjuk och tjock badrumsmatta. Håller i många, många år. Dock får den inte tvättas för varmt. Absolut inte 90 grader.
JB EastVerifierad köpare
för 7 år sedanLite dyr badrumsmatta men värd varenda krona. Mjuk och tjock och håller passformen väldugt bra.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 5405453225 |
| Mått | 120x70 cm |
| Färg | Röd |
| Mönster | Enfärgad |
| Längd | 120 cm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Bredd | 70 cm |
| Material | Akryl |
| Serie | Relax |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| EAN-nr | 4004478074897 |

