Badrumsmatta Kleine Wolke Seattle
Rek. pris 781 kr
fr.510 kr
Se priset!
Välj variant

Seattle
510 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Seattle i 100% polyester.
Tvätta din matta i maskin 40 grader och torktumla gärna på låg temperatur. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor. Halkskyddad med naturlatex, bör ej läggas på nylagda pvc golv pga risk för missfärgning. Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Lugghöjd: 25mm
Lugghöjd: 25mm
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Mått | 120x70, 65x55, 90x60 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Polyester |
| Form | Rektangulär |
| Serie | Seattle |
| Mönster | Enfärgad |
| Tjocklek | 25 mm |
| Färg | Grön, Isblå, Natur, Skiffer |
| Längd | 65, 90, 120 cm |
| Bredd | 55, 60, 70 cm |

