Badrumsmatta Kleine Wolke TenderGrön, 60x60 cm
Rek. pris 680 kr
430 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grön
Mått (cm):
60x60

Tender
Grön, 60x60 cm
430 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Badrumsmatta Kleine Wolke Tender är tillverkad av 100% polyester, har halkskyddad baksida och tål golvvärme.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Tender är tillverkad av 100% polyester, har halkskyddad baksida och tål golvvärme.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor.
Lugghöjd: 20/10mm
Lugghöjd: 20/10mm
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 4099652135 |
| Mått | 60x60 cm |
| Form | Fyrkantig |
| Färg | Grön |
| Längd | 60 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Polyester |
| Serie | Tender |
| Mönster | Mönstrad |
| Tjocklek | 20 mm |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 4004478292963 |
