Badrumsmatta Kleine Wolke TramFärg: Röd, 55x65 cm
Rek. pris 763 kr
469 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Röd
Storlek (cm):
55x65

Tram
Färg: Röd, 55x65 cm
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Tram i 100% akryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Lugghöjd: 20/15mm
Lugghöjd: 20/15mm
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 9189468539 |
| Material | 100% Akryl |
| Färg | Röd |
| Storlek | 55x65 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Längd | 65 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Serie | Tram |
| EAN-nr | 4004478352858 |


