Badrumsmatta Kleine Wolke TramFärg: Grön, 60x100 cm
Rek. pris 955 kr
609 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grön
Storlek (cm):
60x100

Tram
Färg: Grön, 60x100 cm
609 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Tram i 100% akryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida.
Lugghöjd: 20/15mm
Lugghöjd: 20/15mm
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 9189612360 |
| Material | 100% Akryl |
| Färg | Grön |
| Storlek | 60x100 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 100 cm |
| Längd | 1000 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Serie | Tram |
| EAN-nr | 4004478352919 |



