Badrumsmatta Sorema New PlusAprikos, 90x60 cm
Rek. pris 953 kr
815 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Aprikos
Mått (cm):
90x60

New Plus
Aprikos, 90x60 cm
815 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

New Plus badrumsmatta i högklassig 100% bomull (1800 gr/m2). Vändbar, med två olika mönster. Tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Varumärke
SoremaBeskrivning
New Plus badrumsmatta i högklassig 100% bomull (1800 gr/m2). Vändbar, med två olika mönster. Tillverkas i Portugal av Sorema som är världsledande inom tillverkning av textilier för badrum.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Vändbar med 2 olika mönster.
Lugghöjd: 18/15mm
Lugghöjd: 18/15mm
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Sorema |
| Art.Nr. | 110796124191 |
| Mått | 90x60 cm |
| Färg | Aprikos |
| Längd | 90 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | 100% Bomull |
| Form | Rektangulär |
| Serie | New Plus |
| Mönster | Enfärgad |
| Tjocklek | 8 mm |
| EAN-nr | 5602488335664 |
