Badrumsmatta Spirella Highland Mörkgrön55x65 cm, Grön
Rek. pris 759 kr
479 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grön
Mått (cm):
65x55

Highland Mörkgrön
55x65 cm, Grön
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Supermjuk badrumsmatta i microfiber 100 % polyester. Finns i flera storlekar och färger.
Maskintvätt 40 grader, tål torktumling på låg temperatur. Tål golvvärme, halkskyddad baksida. Alla mattor skall tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor! Halkskyddad med naturlatex, bör ej läggas på nylagda pvc golv pga. risk för migration (missfärgning). Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Lugghöjd: 40mm
Lugghöjd: 40mm
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.19955 |
| Mått | 65x55 cm |
| Färg | Grön |
| Längd | 65 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Microfiber/Polyester |
| Serie | Highland |
| Mönster | Enfärgad |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7610583199553 |


