Badrumsmatta Spirella Highland Mörkgrön55x65 cm, Rosa
759 kr
Vald variant
Färg:
Rosa
Mått (cm):
65x55
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Supermjuk badrumsmatta i microfiber 100 % polyester. Finns i flera storlekar och färger.
Maskintvätt 40 grader, tål torktumling på låg temperatur. Tål golvvärme, halkskyddad baksida. Alla mattor skall tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor! Halkskyddad med naturlatex, bör ej läggas på nylagda pvc golv pga. risk för migration (missfärgning). Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Lugghöjd: 40mm
Lugghöjd: 40mm
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.19940 |
| Mått | 65x55 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Microfiber/Polyester |
| Bredd | 55 cm |
| Längd | 65 cm |
| Serie | Highland |
| Mönster | Enfärgad |
| Färg | Rosa |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7610583199409 |

