Badrumsmatta Venture Home William
fr.369 kr
Se priset!
Välj variant

William
369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med badrumsmattan William får du en matta tillverkad av högkvalitativt frottématerial som förenar trend och funktion. Med generösa mått på 50x80 cm erbjuder den tillräckligt med utrymme för att ge dina fötter en mjuk och absorberande yta efter en uppfriskande dusch eller ett rogivande bad.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med badrumsmattan William får du en matta tillverkad av högkvalitativt frottématerial som förenar trend och funktion. Med generösa mått på 50x80 cm erbjuder den tillräckligt med utrymme för att ge dina fötter en mjuk och absorberande yta efter en uppfriskande dusch eller ett rogivande bad.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Mått | 50x80, 60x90 cm |
| Material | Bomull |
| Serie | William |
| Tjocklek | 1 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Användningsområde | Inomhus |
| Färg | Beige, Grå, Grön |
| Längd | 80, 90 cm |
| Bredd | 50, 60 cm |
