Handduk Blomus Riva
fr.329 kr
Välj variant

Riva
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Riva handduk är tillverkade av 100% bomull för att ge en god uppsugningsförmåga, samt en mjuk och lyxig känsla. Tvättbar i 40 grader.
Varumärke
blomusBeskrivning
Riva handduk är tillverkade av 100% bomull för att ge en god uppsugningsförmåga, samt en mjuk och lyxig känsla. Tvättbar i 40 grader.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Färg | Satellite, Svart |
| Längd | 100 cm |
| Material | 100% bomull |
| Serie | Riva |
| Produkttyp | Handdukar |
| Bredd | 50 cm |
| Mått | 50x100 cm |
