Badrumspall Ljungmann PlexiglasTransparent
1 799 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LjungmannBeskrivning
Badrumspall Ljungmann är en stadig och stabil badrumspall i plexiglas.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Ljungmann |
| Art.Nr. | L525018 |
| Bredd | 335 mm |
| Färg | Transparent |
| Djup | 235 mm |
| Höjd | 485 mm |
| Material | Plexiglas |
| Produkttyp | Badrumspall |
| Vikt | 4,12 kg |
| Maxlast | 130 Kg |
| EAN-nr | 7030535250185 |

