Duschskrapa Dansani med Silikonkrok
Rek. pris 285 kr
271 kr
225 krSänkt pris!

med Silikonkrok
225 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DansaniBeskrivning
Duschskrapa Dansani med Silikonkrok passar perfekt för att skrapa av din duschdörr eller duschvägg.
Recensioner
Rose-Marie FVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg stilren skrapa med krok att hänga upp på en duschvägg Man får dock hänga upp skrapan försiktigt på silikonkroken annars stöter metallen i glaset
Christine CVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och bra upphängning
+ Snygg , upphängning toppen , lätt att använda
Patric SVerifierad köpare
för 2 år sedanKlockren duschskrapa som enkelt hängs upp på medföljande krok. Riktigt snygg med!
Anna PVerifierad köpare
för 2 år sedanStilren i krom, ,bra pris
+ stilren
- funkar dåligt,onödigt lång hadtag
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 1600012 |
| Bredd | 250 mm |
| Montering | Hängande |
| Färg | Krom |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1600012 |
| Serie | Match |
| Typ | Duschskrapa |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 270 mm |
| EAN-nr | 5711112059989 |

