Duschskrapa Dansani med Upphängning
285 kr
Se priset!

med Upphängning
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DansaniBeskrivning
Duschskrapa med upphängning.
Recensioner
Ann TVerifierad köpare
för 2 månader sedanEn skrapa som fungerar bra på våra välvda fuscgdörrar. Snygg design. Bra att hålla i.
Gunilla TVerifierad köpare
för 3 månader sedanSjälva gummilisten på skrapan tar inte bort tillräckligt med vatten på kakelplattor, endast på släta ytor. Det går inte heller så bra att skrapa på tvären. Jag har en urgammal Dansaniskrapa som varit mycket bättre och där man kunde byta ut gummilisten.
+ Den är nätt och behändig
- Dålig kvalitet på gummilisten
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 2400346 |
| Bredd | 250 mm |
| Färg | Krom |
| Tillverkarens Art.Nr. | 2400346 |
| Serie | Match |
| Typ | Duschskrapa |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 200 mm |
| EAN-nr | 5708877423476 |

