Duschskrapa Demerx Rostfri 25 cmKrom/Svart
282 kr
195 krSpara 31 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom/Svart

Rostfri 25 cm
Krom/Svart
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschskrapa Rostfri 25 cm från Demerx är en elegant duschskrapa med ett torkblad i transparant silikon som har en bredd på 250 mm. Silikonet skadar inte underlaget. Den levereras med en självhäftande (3M VHB) hållare för fuktsäker installation.
Varumärke
DemerxBeskrivning
Duschskrapa Rostfri 25 cm från Demerx är en elegant duschskrapa med ett torkblad i transparant silikon som har en bredd på 250 mm. Silikonet skadar inte underlaget. Den levereras med en självhäftande (3M VHB) hållare för fuktsäker installation.
Egenskaper
| Varumärke | Demerx |
| Art.Nr. | 21502 |
| Bredd | 250 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Krom/Svart |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 160 mm |
| EAN-nr | 7391919215023 |

