Halkskyddsmatta Kleine Wolke Arosa
fr.298 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Arosa
298 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Arosa halkskyddsmatta från Kleine Wolke i PVC-skum med sugproppar för dusch.
Rengöring
Spolas av och hängs upp för tork efter användning. Kan skontvättas i maskin i 40 grader.
Spolas av och hängs upp för tork efter användning. Kan skontvättas i maskin i 40 grader.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Mått | 36x92, 55x55 cm |
| Bredd | 360, 550 mm |
| Längd | 550, 920 mm |
| Färg | Blå, Grå, Mörkgrå, Vit |
| Produkttyp | Halkskydd |
| Tjocklek | 5 mm |
| Material | PVC-skum |
| Serie | Arosa |

