Halkskyddsmatta Kleine Wolke Foot
fr.125 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Foot
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Halkskydd Kleine Wolke Foot är en halkskyddsmatta med sugproppar för badkar. Mattan är tillverkad av 100% PVC-fri gummi.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Halkskydd Kleine Wolke Foot är en halkskyddsmatta med sugproppar för badkar. Mattan är tillverkad av 100% PVC-fri gummi.
Den spolas av och hängs upp för tork efter användning och kan skontvättas i maskin i 40 grader.
Recensioner
Anders NVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket bra produkt
MarikaVerifierad köpare
för 2 år sedanTycker verkligen om denna badkarsmatta. Skönt att veta att det ör en naturlig produkt och inte massa kemikalier både för min egen del och miljöns
Britt-Marie HVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket nöjd med mitt köp av halkskydd!
+ Skönt underlag
Britt-Mari YVerifierad köpare
för 5 år sedanJättebra hälsoskydd som är lagom stort för duchgolvet.Finns ingen möjlighet att halka.Nöjd
Bediz PVerifierad köpare
för 5 år sedanFunktions duglig. Passar i dusch kabinen
Emina RVerifierad köpare
för 6 år sedanJätte bra produkt som ger säkerhet!
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Mått | 36x72, 55x55 cm |
| Bredd | 360, 550 mm |
| Längd | 550, 720 mm |
| Färg | Beige, Blå, Grå, Mörkgrå |
| Produkttyp | Halkskydd |
| Tjocklek | 5 mm |
| Material | 100% Naturgummi |
| Serie | Foot |
