Halkskyddsmatta Kleine Wolke Softy
fr.293 kr
Se priset!
Välj variant

Softy
293 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Halkskyddsmatta Softy med sugproppar, tillverkad i PVC.
Instruktioner
Rengör ytan noggrant där där halkskyddet skall fästas. Spolas av och hängs upp för tork efter användning.
Rengör ytan noggrant där där halkskyddet skall fästas. Spolas av och hängs upp för tork efter användning.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Bredd | 360, 550 mm |
| Längd | 550, 800 mm |
| Färg | Blå, Grå, Natur, Vit |
| Typ | Halkmatta |
| Material | PVC foamed |
| Serie | Softy |
| Storlek | 36x80, 55x55 cm |

