Badlakanstång DuoBad Vilan Kort
fr.840 kr
fr.697 krSpara 17 %Kampanj11 tim kvar!
Välj variant

Vilan Kort
697 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuobadBeskrivning
Badlakanstång DuoBad Vilan, finns i krom och satin.
Egenskaper
| Varumärke | Duobad |
| Art.Nr. | 23111D |
| Bredd | 493 mm |
| Färg | Krom, Satin |
| Serie | Vilan |
| CC-mått | 455 mm |
| Djup | 56 mm |
| Höjd | 38 mm |

