Dekorationsstege Vind DrammenSvart
449 kr
389 krSänkt pris!

Drammen
Svart
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Slipp kompromissa mellan praktiska lösningar och iögonfallande stil! Den här stegen från serien Drammen kräver inga borrhål utan lutas bara enkelt mot väggen och erbjuder dig en snygg inredningsdetalj samtidigt som den möjliggör smart förvaring.
Varumärke
VindBeskrivning
Slipp kompromissa mellan praktiska lösningar och iögonfallande stil! Den här stegen från serien Drammen kräver inga borrhål utan lutas bara enkelt mot väggen och erbjuder dig en snygg inredningsdetalj samtidigt som den möjliggör smart förvaring.
Den smala konstruktionen är tillverkad i svart metall och har en minimalitsik design - perfekt för det moderna hemmet som eftersträvar en stilren inredning!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 42000-438 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Serie | Drammen |
| Typ | Klädhängare |
| Användningsområde | Inomhus |
| Höjd | 160 cm |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 1,9 cm |
| EAN-nr | 7340206970138 |






