Enkelkrok Alterna Knox Matt Vit för Limmontage
299 kr

Knox Matt Vit för Limmontage
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkelkrok Alterna Knox Matt Vit för Limmontage är en elegant badrumskrok. Den levereras med limbrickor för limmontage.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Enkelkrok Alterna Knox Matt Vit för Limmontage är en elegant badrumskrok. Den levereras med limbrickor för limmontage.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8755046 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 100 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Limmas |
| Färg | Matt Vit |
| Material | Zink |
| Serie | Knox |
| Typ | Enkelkrok |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| RSK-nr | 8755046 |
| EAN-nr | 7332508083517 |
