Handdukshållare Alterna Basic 4-krok
189 kr
161 krSpara 15 %Kampanj22 tim kvar!

Basic 4-krok
161 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukshållare Alterna Basic 4-krok är en smidig handdukshållare med fyra krokar, tillverkad i polerad zink och rostfritt stål, som med sin diskreta design passar in i de flesta badrum.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Handdukshållare Alterna Basic 4-krok är en smidig handdukshållare med fyra krokar, tillverkad i polerad zink och rostfritt stål, som med sin diskreta design passar in i de flesta badrum.
Krokens utformning hindrar handdukarna från att glida av. Finns i olika varianter med antal krokar.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 8920110 |
| Bredd | 285 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Material | Rostfritt stål / Zink |
| Serie | Basic |
| Typ | Handdukshållare |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 45 mm |
| RSK-nr | 8920110 |
| EAN-nr | 7332508121028 |
