Handdukshållare Miller Badrum Classic 646C
5 720 kr
4 575 krSpara 20 %Kampanj18 tim kvar!

Classic 646C
4 575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Fristående handdukshållare från Miller Badrum.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag med tillverkning i Bankeryd. Deras ledord är att ge dig en bättre vardag, genom att tillverka badrumsmöbler i äkta svenskt hantverk i trä.
Recensioner
Sonja WVerifierad köpare
för 4 år sedanStabil och är snygg. Håller vad bilden lovar. Mycket nöjd.
+ Stabil.
- Inget.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 646C |
| Yta | Blank |
| Bredd | 670 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Serie | Classic |
| Djup | 290 mm |
| Höjd | 900 mm |
| EAN-nr | 7331437003955 |

