Handdukshållarkonsol Ifö Vinta Set
3 292 kr

Vinta Set
3 292 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IföBeskrivning
En stilren handdukshållarkonsol.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 502.429.00.1 |
| Bredd | 395 mm |
| Färg | Förkromad |
| Färg Tvättställ | Förkromad |
| Höjd | 395 mm |
| Serie | Vinta |
| Produkttyp | Handdukshållare |
| Vikt | 2,2 kg |
| Tvättställ | Ja |
| RSK-nr | 8755100 |
| EAN-nr | 4025410608031 |




