Handdukshängare Gustavsberg Square 485 mm
Rek. pris 1 163 kr
fr.722 kr
Se priset!
Välj variant

Square 485 mm
722 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukshängare Square 485 mm från Gustavsberg är en stilren handdukshängare gjord av metall och den har en modern och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Handdukshängare Square 485 mm från Gustavsberg är en stilren handdukshängare gjord av metall och den har en modern och exklusiv design med raka linjer och rundade hörn. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Recensioner
BengtVerifierad köpare
för 3 år sedanDiskreta men ändå snygga.
+ snygga
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 485 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Borstad Mässing, Krom |
| Djup | 68 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Square |
| Produkttyp | Handdukshängare |
| Garanti | 2 år |
