Handdukshängare Habo Poseidon
Rek. pris 202 kr
fr.126 kr
Se priset!
Välj variant

Poseidon
126 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukshängare Poseidon från Habo är en handdukshängare av rostfritt stål anpassad för att skruvas upp på väggen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Handdukshängare Poseidon från Habo är en handdukshängare av rostfritt stål anpassad för att skruvas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 290 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfritt Stål, Svart |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Poseidon |
| Typ | Badrumskrok |
