Handdukshängare Hansgrohe AddStoris 41754
Rek. pris 550 kr
fr.371 kr
Se priset!
Välj variant

AddStoris 41754
371 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukshängare Hansgrohe AddStoris 41754 har en stilren och enkel design som passar in i alla badrum.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Handdukshängare Hansgrohe AddStoris 41754 har en stilren och enkel design som passar in i alla badrum.
Övrigt
- Dold fastsättning
- För väggmontering
- Borravstång: 26 mm
- Diameter på borrhål: 6 mm
- Med befästningsmaterial
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
- Dold fastsättning
- För väggmontering
- Borravstång: 26 mm
- Diameter på borrhål: 6 mm
- Med befästningsmaterial
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Bredd | 189 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Svartkrom, Krom, Matt Vit, Polerad Guld, Svart Matt |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Material | Metall |
| Serie | AddStoris |
| Typ | Handduksring |
| Garanti | 5 år |


