Handdukshängare Hansgrohe AddStoris 41754Polerad Guld
Rek. pris 794 kr
654 kr
596 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Polerad Guld

AddStoris 41754
Polerad Guld
596 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukshängare Hansgrohe AddStoris 41754 har en stilren och enkel design som passar in i alla badrum.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Handdukshängare Hansgrohe AddStoris 41754 har en stilren och enkel design som passar in i alla badrum.
Övrigt
- Dold fastsättning
- För väggmontering
- Borravstång: 26 mm
- Diameter på borrhål: 6 mm
- Med befästningsmaterial
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
- Dold fastsättning
- För väggmontering
- Borravstång: 26 mm
- Diameter på borrhål: 6 mm
- Med befästningsmaterial
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41754990 |
| Bredd | 189 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Polerad Guld |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall |
| Serie | AddStoris |
| Typ | Handduksring |
| EAN-nr | 4059625332559 |


