Handdukshängare INR LINC 20
249 kr
207 krSpara 17 %Kampanj54 tim kvar!

LINC 20
207 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
INRBeskrivning
Snygg nedåtvinklad handdukshängare för alla badrum.
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 80000010 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Tillverkarens Art.Nr. | 80000010 |
| Material | Aluminium |
| Serie | LINC |
| Typ | Handdukshängare |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 7392102900658 |

